Galvenā

MiniSAUNA ko Mēs piedāvājam

Jau kopš seniem laikiem latviešiem un citām tautām pirts bijusi labsajūtas, ķermeņa un gara atveseļošanās vieta. Latviešiem pirts ir Laimas un Māras dievnams, un ar pirti jau izsenis tiem saistījušās daudzas tradīcijas. Tiek uzskatīts, ka komfortablas pirtis cilvēki būvējuši jau senajā Ķīnā, Indijā un Ēģiptē, bet mūsdienu laikmets pieprasa senās vērtības papildināt ar dzīvestilam piemērotām kvalitātēm.

Mazdārziņš, vasarnīca, pagalma nostūris vai jebkura cita vieta, kas nav gana plaša, lai tajā varētu atļauties uzbūvēt vai iekārtot lielu pirtsbūvi, būs perfekti piemērota MiniSAUNA uzstādīšanai. Tikpat lieliski tā iederēsies meža ielokā, upes, ezera malā vai jebkurā jūsu izvēlētajā vietā. Tās priekšrocības ir viegla un ātra montāža un demontāža („lego” tipa paneļi). MiniSAUNA uzstādīšanai nav nepieciešams betonēt pamatus, tās platība aizņems vien 4.5 m2.

MiniSAUNA ir izgatavota no Latvijā augušiem kokiem. Kaltas eņģes, pirts krāsns, dūmvads – mūsu cilvēku roku darbs – ražots tepat Latvijā.Pirts krāsns ražota Latvijā,
krāsns speciāli izgatavota ar
dubultām sienām, starp kurām
iestrādāta keramiskās šķiedras vate,
kura pasargās krāsni
no pārkaršanas.

Ražots Latvijā ar CE
sertifikātu. Dūmvads izgatavots
speciāli projektam MiniSAUNA.
Papildus dūmvada jumtiņam
iestrādāts konuss, kurš sašķeļ
dūmus virzot tos uz augšu.

 
 

 

 
Latvijā ir augsti kvalificēti kalēji, kuri spējuši saglabāt šī senā aroda tradīcijas. Arī mēs vēlamies, lai tās nepazustu, bet saglabātos. Savam projektam esam izvēlējušies mūsu pašu meistaru kaltas eņģes un kaltus rokturus.

 

 
Mūsu galdnieki spēj visu, arī senās lietas, durvju dēļu malās izveidots frēzējums spundei, kura satur durvju dēļus, kā arī pasargā no liekām spraugām.

 
 • image
   

  MiniSAUNA

  Tu vari dzīvot pie kalna vai būt gids, kurš pavada tūristus kalnos, MiniSAUNA patīkami iepriecinās gan tevi pašu gan tavus ciemiņus, kuri pēc nogurdinoša ceļojuma varēs svētīgi apmeklēt MiniSAUNA.
  image
   

  MiniSAUNA

  Pēc medībām vai ilgām pastaigām mežā, visi būs patīkami noguruši un ja tu savus ciemiņus pārsteigsi ar MiniSAUNA, viņi būs pateicīgi par sniegto atpūtu un zini, viņi vēlēsies atgriezties.
  image
   

  MiniSAUNA II

  Pie mājas, kur nav gana plašs zemes pleķītis, lai tajā varētu atļauties uzbūvēt vai iekārtot lielu pirstsbūvi, būs perfekti piemērota vieta MiniSAUNA II uzstādīšanai.
   
  image
   

  MiniSAUNA

  Laukos pirts vienmēr ir bijušas cieņā un tu kā agrākos laikos pēc MiniSAUNA apmeklējuma ar basām kājām pa zāli vari aizbrist līdz mājām.
  image
   
   

  MiniSAUNA

  Pēc MiniSAUNA baudīšanas upes vai ezera ūdens tevi un tavus viesus vienmēr uzmundrinās. To noteikti novērtēs arī zvejnieki un makšķernieki.
  image
   

  MiniSAUNA

  Mazdārziņš, kur pēc dārza darbiem tev vienmēr gribēsies apmeklēt MiniSAUNA un lūkoties savos darbos.

Latvijā

Ražots

Novieto

kur vēlies 4.5 m2

30 min

un gatavs

Sazinies ar Mums un

 

Pasūti Sev MiniSauna
Tikai no
3900 EUR

 

Novieto kur vēlies - 4.5 m2, viegli konstruējams, tikai 16 skrūves, 30 min un MiniSAUNA ir gatava